LIMS FOR

ISO 15189

MEDICAL LABORATORY
0 800 300 920 Дзвінки безкоштовні

LIMS TerraLab для МОЗ України

Володимир Нерубенко

11.09.2017

Спеціально для лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, а також для інших підвідомчих та комунальних медичних закладів було випущено спеціальне видання лабораторної інформаційної управлінської системи TerraLab.

Виходячи із типових реалій даної категорії медичних лабораторій, в ньому зібрано:

  • спеціальний функціонал для оптимізації схеми лабораторних процесів;
  • узагальнена номенклатура та внутрішньолабораторні довідники;
  • набір бланків результатів лабораторних досліджень, затверджених відповідними наказами Міністерства охорони здоров’я України;
  • набір внутрішньолабораторних журналів та інших друкованих форм, які часто використовуються в лабораторіях даного типу;
  • специфічний управлінський функціонал;
  • статистичні та інші звітні форми, необхідні для закладів даної категорії.

Також, командою TerraLab відпрацьована спеціальна схема впровадження проектів LIMS TerraLab в лабораторіях “бюджетних” закладів, за допомогою якої процес впровадження та запуск проходить ефективно та в найкоротші терміни.

LIMS TerraLab має великий досвід приймання участі в державних тендерах, в тому числі і через таку систему електронних закупок як ProZorro. Спеціально для таких випадків напрацьований пакет документів, який у випадку необхідності, ми можемо надати.

Ліцензійна та цінова політика спеціального видання лабораторної інформаційної системи TerraLab для “бюджетних” організацій відрізняється від стандартної. Вона більш гнучка, що дозволяє підібрати варіант під практично будь-яку ситуацію.

Спеціальне видання LIMS TerraLab MoH Ukraine – новий рівень ефективності медицини України!