LIMS FOR

ISO 15189

MEDICAL LABORATORY
0 800 300 920 Дзвінки безкоштовні

Олександр Чушкін

Директор
Укрмедсервіс

Сучасна лабораторія сьогодні – це кваліфікований і привітний персонал, високотехнологічне обладнання і звичайно лабораторна інформаційна система, яка дозволяє оптимізувати роботу всієї установи.

Хочеться подякувати колективу TerraLab за продукт, який вони пропонують. Перш за все – це вітчизняний продукт, який немає аналогів та задовільняє очікування найвибагливішого клієнта. У програмі реалізовані сучасні рішення реєстрації клієнта, формування бази даних, контролю якості, статистики та багато іншого …. Звичайно, радує технічний супровід і сервіс, якщо сказати коротко – це оперативність, скритність, безперервність. Система TerraLab у Вашій лабораторії може стати помічником в реєстратурі, маніпуляційному кабінеті, підрозділі біохімічних, імуноферментних досліджень, полегшити роботу директора, завідувача лабораторією та бухгалтера. Кожен зможе оцінити переваги цього програмного забезпечення. Наш колектив ще раз хоче подякувати компанії TerraLab і побажати тільки одного – ТАК ТРИМАТИ ХЛОПЦІ!

Роман Закордонець

Директор
Дарницький медичний центр

Клініко-діагностичною лабораторією комунального підприємства «Дарницький медичний центр» в 2014 році було впроваджено програмне забезпечення (лабораторну інформаційну систему) компанії TerraLab для автоматизації лабораторного процесу. Система забезпечує підтримку повного циклу лабораторних процесів – від звернення пацієнта та отримання біоматеріалу до видачі результатів аналізів та регламентованої звітності.

Команда TerraLab складається з досвідчених технічних і адміністративних менеджерів і програмістів. Спеціалісти компанії показали високий професійний рівень при розробці та впровадженні лабораторної інформаційної системи (ЛІС). Використання ЛІС в клініко-діагностичній лабораторії «Дарницький медичний центр» дозволило автоматизувати більшість лабораторних процесів, скоротило час на багатьох операціях (реєстрація зразків, пошук необхідної інформації, тощо). Система дозволяє співробітникам в будь-який час отримувати інформацію про поточний стан виконаних досліджень, статистику проведених досліджень, забезпечує друк первинних документів. Весь процес лабораторних досліджень контролюється адміністратором.

Система дозволила:

 • – Прискорити реєстрацію пацієнтів та біоматеріалу
 • – Упорядкувати всі виробничі процеси
 • – Змінити паперові носії та їх рутинне заповнення
 • – Організувати електронне зберігання архівної документації
 • – Зменшити кількість помилок при оформленні пацієнтів
 • – Прискорити пошук необхідної інформації та видачу дублікатів дослідження
 • – Поліпшити фінансову дисципліну
 • – Посилити контроль з боку керівництва

Адміністрація комунального підприємства «Дарницький медичний центр» задоволена співпрацею з компанією TerraLab. Ми переконалися, що маємо справу з надійним партнером, а впроваджені у нашій лабораторії розробки щодня допомагають і працівникам, і пацієнтам. Сподіваємося, що подальша співпраця буде не менш плідною, адже нам завжди потрібні нові рішення, а TerraLab – це компанія, яка професійно втілює їх у життя. Рекомендуємо впровадження та використання систем компанії TerraLab в інших лабораторіях для оптимізації виробничого процесу та підвищення якості надання медичний послуг.

Олександра Жижневська

Лікар-лаборант
Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини

В лютому 2018 року в клініко-діагностичній лабораторії ТОВ “Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини” було введено у експлуатацію програму LIMS TerraLab Lite. На початковому етапі розгортання системи спеціалісти компанії TerraLab IT показали свій високий професіоналізм та уміння швидко підібрати оптимальне рішення, виходячи з потреб клієнта.

Хочеться відзначити якісний доброзичливий супровід програмного продукту групою техпідтримки компанії, в особі Олени Соболь, яка надає усю необхідну інформацію швидко і в повному обсязі та вирішує всі виникаючі проблеми в найкоротші терміни.

В ході експлуатації ПЗ зарекомендувало себе як високоякісний продукт, легкий в освоєнні для людей, що не володіють глибокими знаннями в сфері використання програмного забезпечення. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, зручно і логічно розташовані елементи управління, – все це дозволяє почати роботу з програмою в найкоротші терміни після встановлення. Робота зі звітами та архівними даними також не викликає ускладнень, навігація по них здійснюється зручним чином. Важливим є наявність функції експорту необхідних звітів і архівних даних у різні формати.

Завдяки даному ПЗ лабораторія значно скоротила терміни виконання досліджень – час від забору матеріалу до отримання результату. Також завдяки автоматизації преаналітичного етапу можливість технічної помилки зведена до мінімуму. Використання технології штрихкодування зразків дозволяє повністю виключити помилки, обумовлені людським фактором. На аналітичному етапі – система забезпечує двонаправлений обмін даними між аналізаторами і системою. На постаналітичному етапі – система представляє дані контролю якості, виконує верифікацію результатів за формальними правилами, здійснює розсилку результатів замовникам. Крім цього, система дозволяє вести облік витратних матеріалів, надає різноманітну аналітику по роботі лабораторії.

Постійний розвиток і періодичні оновлення з боку компанії роблять цей інформаційний продукт більш конкурентоспроможним, що враховує всі запити і віяння прискореного науково-технічного прогресу.

Нана Дзнеладзе

Менеджер лабораторії
Aversi Clinic/Tbilisi

Вже три роки, як мережа клініки Аверсі працює з програмою TerraLab та Analyzer manager. Мережа лабораторій Аверсі складається з дев’ятнадцяти філій, в тому числі п’яти стандартних і трьох великих лабораторій. В середньому ми проводимо 60000 аналізів на місяць і вважаємо, що заслужено володіємо сертифікатами ISO 15189 та ISO 9001:2008.

З перших же днів, починаючи з впровадження, програма працює за всіма пунктами:

1. Терміни впровадження.

2. Підхід і врахування специфіки регіону та компанії.

3. TerraLab – управління всіма процесами у будь-якій лабораторії.

4. Analyzer manager – розумне рішення-провідник між програмою TerraLab та різними аналізаторами.

5. Підтримка програми надається з України, але здається, що команда TerraLab знаходиться в сусідньому кабінеті.

6. Розумне, безпроблемне і своєчасне оновлення програми.

Дякую Вам всім, розробникам та тим, хто підтримує цей “Організм”.

Ніно Жгенті

Менеджер лабораторії
Curatio/Tbilisi

TerraLab – це дуже зручна лабораторна інформаційна система, яка багато в чому полегшує роботу співробітникам лабораторії.

По-перше – це уніфіковане маркування проб за допомогою баркоду і автоматичне завантаження результатів в готові бланки, що практично повністю виключає помилки пре- аналітичного і пост-аналітичного етапу. А також, за допомогою цієї програми можна автоматично відправляти результати на email, з легкістю зробити статистику і простежити за всім робочим процесом.

Однак, іноді бувають проблеми пов’язані з автоматичною відправкою на email і доводиться повторно розсилати результати вручну.

Під кінець, TerraLab – це ефективне рішення якісної роботи лабораторії.

Інесса Назарян

Генеральний Директор
EcoSense/Єреван

У 2014 році, вперше на території Республіки Вірменія, в лабораторіях «EcoSense» був запущений пілотний проект по впровадженню лабораторно-інформаційної системи TerraLab.

Використання професійної і сучасної програмної мережевої системи в наших лабораторіях дозволило перевести роботу на якісно новий рівень. Обравши систему TerraLab, ми отримали не просто якісну систему, але і придбали надійного партнера в області автоматизації лабораторної діагностики. Партнера, який за допомогою комп’ютерних технологій забезпечує максимальний ефект для наших лабораторій і підвищує віддачу від використовуваного лабораторного обладнання. Набагато прискорилися внутрішньолабораторні процеси, і при цьому істотно скоротився вплив «людського фактору».

Окремо хочеться відзначити роботу команди фахівців TerraLab, що демонструють високий професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного клієнта і, в разі необхідності, готовність завжди прийти на допомогу.

Владімірова Тамара

Фінансовий Менеджер
Астра-Діа/Ужгород

Сучасне підприємство, яке бажає досягти домінуючих позицій на ринку будь-якої сфери, зобов’язано користуватися комп’ютерними технологіями та провідним програмним забезпеченням. Саме через це наша організація, яка здійснює діяльність в сфері медичної лабораторної діагностики, запровадила та активно користується багатофункціональним програмним забезпеченням TerraLab. Програмний комплекс дозволяє отримати ряд переваг в роботі:

 • – зручний та ергономічний інтерфейс програми, зрозумілий та доступний для швидкого опанування;
 • – автоматичний рух інформації від оператора до виконавця;
 • – уніфікована робота програмного комплексу із автоматичними аналізаторами;
 • – завантаження інформації для проведення дослідження та вивантаження результатів досліджень в програму в автоматичному режимі;
 • – виведення на паперові носії будь-якої інформації на будь-якій стадії її обробки, внаслідок чого відпадає необхідність ведення вручну більшості медичної документації.

Однак, даний програмний комплекс може бути корисним не тільки фахівцям медичної сфери. В ньому в повній мірі реалізована можливість ведення управлінського обліку від «А до Я».

Передбачається:

 • – при оформленні замовлення клієнта проводити оплату за його замовленням в різних формах (готівковій та безготівковій із використанням пластикових карток);
 • – відстежувати боржників;
 • – мати інформацію про організації та фізичних осіб, які здійснюють направлення в даний медичний заклад;
 • – отримувати оперативну інформацію про обсяги наданих послуг за певний проміжок часу;
 • – визначати кількість та вартість витрачених матеріальних ресурсів на виконання досліджень;
 • – отримувати інформацію по статтям витрат в розрізі складових: оплата праці, транспортні, адміністративні витрати тощо;
 • – аналіз загального та постатейного фінансового звіту щодо результатів господарської діяльності суб’єкта за визначений часовий проміжок.

Отже, багатоцільовий програмний комплекс TerraLab зручний у використанні, ергономічний, працює в мережі, інформативний та економічний з точки зору фінансових витрат. Команда TerraLab співпрацює індивідуально з кожним клієнтом для того, щоб повністю співставити роботу програмного забзпечення із специфікою роботи окремої лабораторії, прийняти до уваги всі пропозиції та побажання, а як результат — Ви отримуєте пограмний продукт максимально адаптований під діяльність Вашої медичної лабораторії.

Олександр Чуваков

Менеджер Лабораторії
БМДЦ/Кривий Ріг

Впровадження даної ЛІС дозволяє створити ефективний комплекс надання лабораторних послуг – від реєстрації паціента і отримання біоматеріалу до видачі результату обстеження в різноманітних форматах, а також отримання оперативної інформації про проведені в лабораторії обстеження.

Особливо переваги ЛІС проявляються при наявності сучасного автоматизованого обладнання, яке дозволяє виробляти двонаправлений обмін даними в ЛІС.

Хотілося б відмітити хороші можливості для роботи з клієтами та замовниками, широкий спектр підключеного обладнання, можливість підібрати відповідні референтні величини для відповідної статі та віку, доступну технічну підтримку та достатньо швидке рішення виникаючих нестандартних ситуацій.

Централізоване збереження результатів всіх видів лабораторних обстежень дає можливості швидкого пошуку та систематизації даних, їх подальшого аналізу з управлінськими, або науковими цілями, створює можливості для аналізу результатів паціентів в динаміці.

Модуль контролю якості дозволяє інтегрувати в зручному для оцінки персоналом та керівництвом форматі дані обстеження контрольних матеріалів з різних аналітичних систем.

Сподіваємось на подальший розвиток даного програмного забезпечення.

Антоніна Шакун

Менеджер Лабораторії
Біомед/Миколаїв

Колектив лабораторії Біомед м.Миколаїв висловлює велику подяку команді TerraLab за впровадження лабораторної інформаційної системи в нашій лабораторії. Програмне забезпечення TerraLab дозволило повністю автоматизувати роботу лабораторії на всіх етапах лабораторного процесу. Присвоєння ідентифікаційного штрих-коду кожному паціенту дає можливість прибрати людський фактор. В лабораторії значно пришвидшився процес видачі результатів. Кожен паціент отримує СМС-повідомлення про виконанне обстеження, а також з’явилась можливість отримати результати на е-mail. Проектування, розробка, впровадження, навчання та супровід програми відбувається дуже професійно, не дивлячись на те, що більшість робіт проводиться віддалено через Інтернет.

Хочеться побажати всій команді TerraLab здоров’я, успіхів, професійних перемог та побільше вдячних клієнтів. Дякую, що допомагаєте медицині!

Валентина Леміш

Менеджер Лабораторії
Астра-Діа/Ужгород

Перший раз я зіткнулась в роботі з лабораторною інформаційною системою в 2010 році і цією системою було програмне забезпечення TerraLab. Маючи тільки, як то кажуть “сіре уявлення” про лабораторні інформаційні системи, навчання по використанню TerraLab виявилось швидким та доступним, навіть для персоналу лабораторії без досвіду роботи з ПК, а практичне використання ЛІС одразу значно спростило роботу лабораторії. ЛІС постійно вдосконалюється та оновлюється для більш ефективного використання в роботі. Зручний інтерфейс користувача.

TerraLab охоплює більшівсть вимог, які пред’являють сучасні медичні лабораторії. Програма мінімалізує вплив людського фактору, захищає від більшості помилок на всіх етапах лабораторного обстеження. Спрощує ввід даних про паціента, формування направлення (бланку замовлення) на обстеження, внесення результату та його видачу.

Можливість підв’язки наших аналізаторів до ЛІС врятувала співробітників лабораторії від монотонної роботи по присвоєнню тестів кожному паціенту по-одному. Terra Lab завантажує інформацію про необхідні тести для кожного паціента, а готові результати передає назад в програму.

Дуже корисна функція СМС-інформування паціента про готовність його результатів.

TerraLab має хорошу службу підтримки. Телефонні запити обробляються в найкоротші терміни. Я хочу сказати окреме Дякую розробникам TerraLab та всім працівникам компанії.

Ця програма економить Ваш час, Ваші гроші і найголовніше допомагає надавати високоякісну медичну допомогу.

Це більше, ніж просто програмне забезпечення, це Ваша впевненість в кожному виданому результаті дослідження. Рекомендую.