LIMS FOR

ISO 15189

MEDICAL LABORATORY
0 800 300 920 Дзвінки безкоштовні

Олександр Чуваков

Менеджер Лабораторії

БМДЦ/Кривий Ріг

Впровадження даної ЛІС дозволяє створити ефективний комплекс надання лабораторних послуг – від реєстрації паціента і отримання біоматеріалу до видачі результату обстеження в різноманітних форматах, а також отримання оперативної інформації про проведені в лабораторії обстеження.

Особливо переваги ЛІС проявляються при наявності сучасного автоматизованого обладнання, яке дозволяє виробляти двонаправлений обмін даними в ЛІС.

Хотілося б відмітити хороші можливості для роботи з клієтами та замовниками, широкий спектр підключеного обладнання, можливість підібрати відповідні референтні величини для відповідної статі та віку, доступну технічну підтримку та достатньо швидке рішення виникаючих нестандартних ситуацій.

Централізоване збереження результатів всіх видів лабораторних обстежень дає можливості швидкого пошуку та систематизації даних, їх подальшого аналізу з управлінськими, або науковими цілями, створює можливості для аналізу результатів паціентів в динаміці.

Модуль контролю якості дозволяє інтегрувати в зручному для оцінки персоналом та керівництвом форматі дані обстеження контрольних матеріалів з різних аналітичних систем.

Сподіваємось на подальший розвиток даного програмного забезпечення.

Переглянути коментарі