LIMS FOR

ISO 15189

MEDICAL LABORATORY
0 800 300 920 Дзвінки безкоштовні

Олександра Жижневська

Лікар-лаборант

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини

В лютому 2018 року в клініко-діагностичній лабораторії ТОВ “Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини” було введено у експлуатацію програму LIMS TerraLab Lite. На початковому етапі розгортання системи спеціалісти компанії TerraLab IT показали свій високий професіоналізм та уміння швидко підібрати оптимальне рішення, виходячи з потреб клієнта.

Хочеться відзначити якісний доброзичливий супровід програмного продукту групою техпідтримки компанії, в особі Олени Соболь, яка надає усю необхідну інформацію швидко і в повному обсязі та вирішує всі виникаючі проблеми в найкоротші терміни.

В ході експлуатації ПЗ зарекомендувало себе як високоякісний продукт, легкий в освоєнні для людей, що не володіють глибокими знаннями в сфері використання програмного забезпечення. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, зручно і логічно розташовані елементи управління, – все це дозволяє почати роботу з програмою в найкоротші терміни після встановлення. Робота зі звітами та архівними даними також не викликає ускладнень, навігація по них здійснюється зручним чином. Важливим є наявність функції експорту необхідних звітів і архівних даних у різні формати.

Завдяки даному ПЗ лабораторія значно скоротила терміни виконання досліджень – час від забору матеріалу до отримання результату. Також завдяки автоматизації преаналітичного етапу можливість технічної помилки зведена до мінімуму. Використання технології штрихкодування зразків дозволяє повністю виключити помилки, обумовлені людським фактором. На аналітичному етапі – система забезпечує двонаправлений обмін даними між аналізаторами і системою. На постаналітичному етапі – система представляє дані контролю якості, виконує верифікацію результатів за формальними правилами, здійснює розсилку результатів замовникам. Крім цього, система дозволяє вести облік витратних матеріалів, надає різноманітну аналітику по роботі лабораторії.

Постійний розвиток і періодичні оновлення з боку компанії роблять цей інформаційний продукт більш конкурентоспроможним, що враховує всі запити і віяння прискореного науково-технічного прогресу.

Переглянути коментарі