LIMS FOR

ISO 15189

MEDICAL LABORATORY
0 800 300 920 Дзвінки безкоштовні

Роман Закордонець

Директор

Дарницький медичний центр

Клініко-діагностичною лабораторією комунального підприємства «Дарницький медичний центр» в 2014 році було впроваджено програмне забезпечення (лабораторну інформаційну систему) компанії TerraLab для автоматизації лабораторного процесу. Система забезпечує підтримку повного циклу лабораторних процесів – від звернення пацієнта та отримання біоматеріалу до видачі результатів аналізів та регламентованої звітності.

Команда TerraLab складається з досвідчених технічних і адміністративних менеджерів і програмістів. Спеціалісти компанії показали високий професійний рівень при розробці та впровадженні лабораторної інформаційної системи (ЛІС). Використання ЛІС в клініко-діагностичній лабораторії «Дарницький медичний центр» дозволило автоматизувати більшість лабораторних процесів, скоротило час на багатьох операціях (реєстрація зразків, пошук необхідної інформації, тощо). Система дозволяє співробітникам в будь-який час отримувати інформацію про поточний стан виконаних досліджень, статистику проведених досліджень, забезпечує друк первинних документів. Весь процес лабораторних досліджень контролюється адміністратором.

Система дозволила:

  • – Прискорити реєстрацію пацієнтів та біоматеріалу
  • – Упорядкувати всі виробничі процеси
  • – Змінити паперові носії та їх рутинне заповнення
  • – Організувати електронне зберігання архівної документації
  • – Зменшити кількість помилок при оформленні пацієнтів
  • – Прискорити пошук необхідної інформації та видачу дублікатів дослідження
  • – Поліпшити фінансову дисципліну
  • – Посилити контроль з боку керівництва

Адміністрація комунального підприємства «Дарницький медичний центр» задоволена співпрацею з компанією TerraLab. Ми переконалися, що маємо справу з надійним партнером, а впроваджені у нашій лабораторії розробки щодня допомагають і працівникам, і пацієнтам. Сподіваємося, що подальша співпраця буде не менш плідною, адже нам завжди потрібні нові рішення, а TerraLab – це компанія, яка професійно втілює їх у життя. Рекомендуємо впровадження та використання систем компанії TerraLab в інших лабораторіях для оптимізації виробничого процесу та підвищення якості надання медичний послуг.

Переглянути коментарі