LIMS FOR

ISO 15189

MEDICAL LABORATORY
0 800 300 920 Дзвінки безкоштовні

Валентина Леміш

Менеджер Лабораторії

Астра-Діа/Ужгород

Перший раз я зіткнулась в роботі з лабораторною інформаційною системою в 2010 році і цією системою було програмне забезпечення TerraLab. Маючи тільки, як то кажуть “сіре уявлення” про лабораторні інформаційні системи, навчання по використанню TerraLab виявилось швидким та доступним, навіть для персоналу лабораторії без досвіду роботи з ПК, а практичне використання ЛІС одразу значно спростило роботу лабораторії. ЛІС постійно вдосконалюється та оновлюється для більш ефективного використання в роботі. Зручний інтерфейс користувача.

TerraLab охоплює більшівсть вимог, які пред’являють сучасні медичні лабораторії. Програма мінімалізує вплив людського фактору, захищає від більшості помилок на всіх етапах лабораторного обстеження. Спрощує ввід даних про паціента, формування направлення (бланку замовлення) на обстеження, внесення результату та його видачу.

Можливість підв’язки наших аналізаторів до ЛІС врятувала співробітників лабораторії від монотонної роботи по присвоєнню тестів кожному паціенту по-одному. Terra Lab завантажує інформацію про необхідні тести для кожного паціента, а готові результати передає назад в програму.

Дуже корисна функція СМС-інформування паціента про готовність його результатів.

TerraLab має хорошу службу підтримки. Телефонні запити обробляються в найкоротші терміни. Я хочу сказати окреме Дякую розробникам TerraLab та всім працівникам компанії.

Ця програма економить Ваш час, Ваші гроші і найголовніше допомагає надавати високоякісну медичну допомогу.

Це більше, ніж просто програмне забезпечення, це Ваша впевненість в кожному виданому результаті дослідження. Рекомендую.

Переглянути коментарі