LIMS FOR

ISO 15189

MEDICAL LABORATORY
0 800 300 920 Дзвінки безкоштовні

LIMS TerraLab та ISO 15189

Володимир Нерубенко

11.09.2017

ISO 15189 – сучасний стандарт для організації та управління медичною лабораторією. LIMS – основний інструмент для побудови та управління схемою лабораторних процесів. Ці два компоненти є основою ефективної роботи лабораторії.

Медична лабораторія – це “павутина” з великою кількістю складних процесів, які перетинаються між собою. Проектування схеми лабораторних процесів – найважливіший і найвідповідальніший процес. Тому, дуже важливо керуватись не тільки власним, але і загальним досвідом, який полягає в основі міжнародного стандарту ISO 15189.
Розуміння підходів та методів стандарту ISO 15189 безумовно допоможуть намалювати схеми процесів “на папері”. LIMS, в свою чергу, стане основою, інструментом, який дозволить успішно втілити їх в життя. Більше того, саме з LIMS можна оптимізувати лабораторні процеси та мінімізувати вплив людського фактору на них.

Функціонал LIMS TerraLab натхненний підходами по управлінню медичними лабораторіями, закладеними в стандарті ISO 15189. В команду ідеологів та розробників лінії лабораторних програмних продуктів TerraLab входять сертифіковані спеціалісти по даному стандарту. А сама лабораторна інформаційна система TerraLab має успішний досвід проходження сертифікації по ISO 15189 її лабораторіями-користувачами.

ISO 15189 + LIMS TerraLab = Ваша впевненість в кожному виданому результаті.

Наша команда – це не тільки технічні спеціалісти, але й також експерти по організації та управлінні лабораторними процесами. Ми знаємо як на практиці зробити Вашу лабораторію ефективною.